Волинянин Віктор Остапук склав присягу судді Верховного Суду України

Президент Петро Порошенко призначив 113 суддів Верховного Суду України, серед яких і волинянин Віктор Остапук, – інформує ВолиньPost з посиланням на «112». 

11 листопада у Кловському палаці в Києві відбулася церемонія прийняття присяги суддів Верховного Суду України. Порошенко виступив з урочистою промовою та зауважив, що суд був сформований на основі відкритого конкурсу.

«Такого по-справжньому незалежного суду не було ще ніколи», – запевнив Глава держави.

Згідно з указом Президента України про «Призначення суддів Верховного Суду» суддею Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду став волинянин Віктор Остапук.

Довідка

Віктор Іванович Остапук – заступник голови Апеляційного суду РІвненської області. Віктор Остапук народився в селі Бузаки Камінь-Каширського району, отримав вищу юридичну освіту. У 1990 році закінчив Харківський юридичний інститут ім. Ф.Е.Дзержинського. Згідно з Указом Президента від 21.12.1992 року призначений на посаду судді Луцького міського народного суду Волинської області, у 1994-2004 роках — заступник голови Луцького міського суду. У грудні 2002 року Верховною Радою України обраний на посаду судді безстроково.

1 коментар

  1. василий сказав:

    Молодець волинянин. Самородок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.