У волинських призовників розпочалися армійські будні

З Волинської області на строкову військову службу восени 2017-го планують призвати 245 юнаків, – інформує ВолиньPost. 

15 із них вирушили у навчальний центр міста Миколаїв. Після певної підготовки юнаки служитимуть в елітному військовому формуванні – морській піхоті, – інформує Волинська регіональна дирекція НСТУ.

На плацу обласного збірного пункту вишикувалися юнаки, які незабаром у навчальному підрозділі військ морської піхоти опановуватимуть ази служби. Тарас Грицай і Богдан Бабанов цього року отримали дипломи луцьких вишів і самі вирішили служити у війську.

– Мій батько мріяв служити на флоті, він у мене військовий, а я буду служити в морських Силах України, – каже Тарас Грицай.

– Я готовий захищати Батьківщину. Я закінчив правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою, мені подобається фізична підготовка. Хочу піти в морську піхоту, щоб покращити свої навики, – поділився Богдан Бабанов.

Заступник обласного військового комісара Ігор Підлісний каже, що Волинь виконує завдання з призову строковиків на службу у Збройні Сили України:

– Понад 200 юнаків уже пішли в армію служити на строкову службу. У нас план – 245. Хлопці ідуть, ідуть із задоволенням, немає проблем. Таких акцій, як у Києві чи Львові ми не плануємо.

На плацу призовники вперше пройшли стройовим маршем – так для них розпочинаються армійські будні.

Залишити відповідь