НКРЕКП прогнозує зростання тарифів на електроенергію для промисловості

Нацкомісія прогнозує зростання тарифів на електроенергію для промисловості до 15% з 1 січня 2018 року, – повідомляє УНІАН.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, прогнозує зростання тарифів на електроенергію для промислових споживачів в Україні з 1 січня 2018 року на 10-15%. Про це журналістам повідомив голова комісії Дмитро Вовк.

За його словами, на зміну тарифів істотно впливає інфляція, зміна курсу гривні, а також зростання заробітної плати в країні. ”

Якщо це все підсумувати, ймовірно, що зміна буде в межах 10-15%”, – сказав Вовк.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці вересня 2016 року НКРЕКП дозволила постачальникам електроенергії за регульованим тарифом (обленерго) з 1 січня 2017 року розраховувати тарифи на електроенергію для промислових споживачів з щомісячним збільшенням не більше ніж на 3% від рівня попереднього місяця.

Наприкінці грудня 2016 року НКРЕКП вперше затвердила на січень 2017 року диференційовані тарифи на електроенергію для промисловості. З тих пір ставки тарифів щомісячно переглядаються регулятором на основі поданих документів від обленерго.

2 коментарі

  1. пенсіонер Бомж сказав:

    Бреши бреши для населення піднімуть а підприємства це святе, правда господін Гройсман

  2. Зіна сказав:

    пенсіонери заплатять всерівно вони приречені на голодну смерть і законопослушні

Залишити відповідь