У ВР пропонують запровадити обов’язкову перездачу іспитів на водійські посвідчення

Після аварії у Харкові, яка сталась 18 жовтня, нардепи пропонують запровадити перездачу іспитів на водійські посвідчення, інформує 1NEWS з посиланням на Погляд.

Про це заявив народний депутат Іван Рибак. Торік на дорогах України загинули 3,1 тис. осіб. За 9 місяців нинішнього року – понад 2 тис., каже міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“Пора ухвалити законодавчі акти, що дозволять запровадити: повсюдне застосування процедур автоматичної відеофіксації порушень і жорсткі штрафи; радикальне посилення покарання за водіння автомобілів у п’яному вигляді”, – заявив Аваков на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, видавати водійські посвідчення в Україні з 25 років просять президента Порошенка. Відповідна петиція з’явилася на сайті глави держави. Автор звернення Олександр Кушнаренко починає звернення зі згадки про трагічне ДТП, яке сталося у центрі Харкова. Почати видавати водійські посвідчення з 25 років — порушення всіх можливих міжнародних норм про права людини, кажуть автоюристи.

1 коментар

  1. ТАТЬЯНА сказав:

    ну и что даст пересдача? те кто купил права ,купит и перездачу.богатенькие как гоняли так и будут гонять безнаказанно.это равносильно тому что болит голова ,а вы лечите ногу

Залишити відповідь