Ліквідація смороду належить до компетенції місцевого самоврядування, – МОЗ відповів на запит Лапіну

Народний депутат від Луцька Ігор Лапін подавав декілька разів звернення в МОЗ щодо екологічної ситуації в Луцьку, Отримавши відповідь, опублікував відповідь.

Він звернув увагу, що місцева влада не може звинувачувати у проблемі центральні органи влади, МОЗ вказав, що ліквідація смороду належить до компетенції органів місцевого самоврядування.

“Дякую Міністерству охорони здоров’я за відповідь на неодноразові звернення щодо впливу екологічної ситуації на стан здоров’я лучан. Сподівався все ж зрозуміти, як саме вплине перевищення ряду хімічних речовин в повітрі на здоров’я людей, і які запобіжні заходи можна вживати, щоб зменшити можливі ризики зі здоров’ям”, – написав Лапін у Facebook.

“Інший момент, на який вказує МОЗ – вирішення питання водовідведення та очищення стічних вод належить до компетенцій місцевої влади. Це я до того, щоб в чергове не було перекидання футбольного м’яча в ворота центральної влади, місцева влада має займатися господарськими питаннями, а не політичним популізмом. Бо останнім часом шукають винних на стороні, а страждають люди”.

Залишити відповідь