Президент ініціював засідання Консультаційного Комітету президентів України та Польщі

Президент України Петро Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання Консультаційного Комітету Президентів України та Польщі. Задля уникнення подальшої ескалації напруги у двосторонніх відносинах на тлі резонансних заяв представників польської влади на адресу України.

Про це пише Укрінформ з посиланням на сторінку у Facebook прес-секретаря Президента України Святослав Цеголко.

“Задля зміцнення стратегічного партнерства між Україною та Республікою Польща, та щоб уникнути подальшої ескалації напруги, усвідомлюючи необхідність вирішення будь-яких проблемних питань у двосторонніх відносинах виключно у цивілізований європейський спосіб, Президент України Петро Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання Консультаційного Комітету Президентів України та Польщі”, – йдеться  у повідомленні.

Цеголко додав, що резонансні заяви з боку представників офіційної польської влади на адресу України та її керівництва, що лунають останнім часом, “викликають серйозне занепокоєння та не можуть залишатися без належного реагування”.

Він також нагадав, що МЗС України вчора наголосило, що “в проєвропейській політиці української влади немає політиків, які мали б антипольські настрої. Україна — це стратегічний партнер Польщі”.

Консультаційний Комітет є дорадчим органом, що покликаний сприяти реалізації домовленостей між главами обох держав, спрямованих на поглиблення дружніх відносин між Україною і Республікою Польща, який очолюють зовнішньополітичні радники Президентів.

1 коментар

  1. Vasyl Pokornyi сказав:

    але пшекі обнагліли..якщо українці до цього ставилися дуже добре до них ..то зараз… вони йдуть дорогою. раши… і повністю копіюють її…а далі прірва…вони забули .як Суворов подавляв їхні повстання.. а Биковня…а сдача німцям їх землі ..а більше концтаборів німці чомусь будували саме в Польші…і оце зараз вони знайшли “самого” страшного ворога-українців!!
    “Тихо шифером шурша криша їде..”.

Залишити відповідь