Кабмін почав виплати компенсацій за зекономлені субсидії

За економію споживання газу одержувачі субсидій, які заощадили його в опалювальному сезоні 2016-2017 років, отримають більше 600 грн компенсації, за економію електроенергії – понад 120 грн.
Кабінет міністрів України розпочав виплачувати компенсації за зекономлені субсидії з оплати житлово-комунальних послуг домогосподарствам, які заощадили на споживанні енергоносіїв у минулому опалювальному сезоні, – інормує УНІАН.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook. “В листопаді Уряд розпочав виплати в рамках програми монетизації субсидій тим господарствам, які, будучи отримувачами субсидій, в минулому опалювальному сезоні забезпечили економію споживання енергоносіїв. Давайте разом зробимо Україну енергоефективною та енергонезалежною!” – зазначив Гройсман. Згідно з інфографіком на його сторінці, кошти отримають 1,7 млн ​​домогосподарств. За економію споживання газу одержувачі субсидій, які заощадили його в опалювальному сезоні 2016-2017 років, отримають більше 600 грн компенсації, за економію електроенергії – понад 120 грн.

Термін подачі заяв на виплату компенсацій за зекономлені субсидії було продовжено на два місяці – до 1 листопада 2017 року. За словами віце-прем’єр-міністра Павла Розенка, виплати компенсацій за зекономлені субсидії на житлово-комунальні послуги будуть проходити з 2 по 15 листопада. На виплату зекономлених сум субсидій у держбюджеті передбачено 1,2 млрд грн.

Залишити відповідь