Польща скасувала робочі візи для українців

Польща офіційно підтвердила, що українці можуть їхати на роботу до цієї країни без візи.

Про це з посиланням на офіційне роз’яснення прикордонників Польщі, пише Gazeta.ua.

Польща наразі є єдиною країною Шенгенської зони і єдиною країною ЄС, законодавство якої передбачає, що негромадяни Євросоюзу, які перетнули кордон у рамках безвізового руху, також мають право на роботу.

Їм потрібно оформлять додаткові документи, вже прибувши на місце працевлаштування. Безвізовий українець у Польщі має право легально просити у держави про дозвіл на працю або про так зване “освядчення” – декларацію про намір працевлаштування іноземця.

Такі норми польського законодавства корисні українцям не тільки тому, що вони зможуть працевлаштуватися, оминаючи оформлення робочої візи. Вони мають також зменшити роль непорядних посередників на українському ринку, що стали страшним сном і для заробітчан, і для польських консулів.

Тепер ті, хто хотів би знайти роботу в Польщі, можуть приїхати в рамках безвізу та самі знайти вакансію і отримати необхідні документи для працевлаштування.

2 коментарі

  1. DIma сказав:

    Ви пишете “офрмлятЬ”, це так званий русизм, яким спілкуються українці у селах, як може журналіст закінчуючи ВУЗ вживати такі дитячі помилки. СОРОМ!

Залишити відповідь