Третина безробітних Волині – молодь до 35 років

За даними Волинського обласного центру зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних на кінець вересня 2017 року становила 9,3 тис. осіб, з них 50,4% – жінки, третина – молодь у віці до 35 років, – повідомляє Конкурент.

Як повідомили в обласному управлінні статистики кількість безробітних за вересень як у сільській місцевості, так і в міських поселеннях зменшилась відповідно на 5,5% і 4,9% і на кінець місяця становила 4,4 тис. та 4,9 тис. осіб.

Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) становило, як і місяць тому, 3 особи.

Рівень зареєстрованого безробіття на кінець вересня, як і рік тому, становив 1,5% населення працездатного віку. Зазначений показник був нижчим серед жінок в порівнянні з чоловіками, а також у мешканців міських поселень в порівнянні з сільськими населеними пунктами – 1,4% проти 1,5% в обох випадках.

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю у вересні, склала 8,1 тис. осіб. Середній розмір виплаченої допомоги становив 1814 грн, що дорівнює 56,7% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (3200 грн).

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, за вересень зменшилась на 6,9% і на кінець місяця становила 2959 одиниць.

1 коментар

  1. пенсіонер сказав:

    Діти втікайте з цієї країни хабарників і биків а то будете мати пенсію 1550 грн зі стажем роботи 45 років і поздихаєте з голоду. Та тільки не в Польщу і не в Росію

Залишити відповідь