На скільки зростуть зарплати вчителів наступного року

З наступного року зарплати вчителів зростуть на один тарифний розряд. Надбавка за престижність становитиме 20%, – пише Газета.ua.

Необхідні кошти заклали в урядовий законопроект “Про Державний бюджет України на 2018 рік”. Про це заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

“Якщо зараз обсяг надбавки за престижність – рішення місцевої влади, то з 2018-го ми робимо її обов’язковою. Очевидно, що ці гроші передбачені в межах освітньої субвенції, яку ми даємо на зарплати вчителів з держбюджету. Кращі педагоги – наприклад, ті, що візьмуть перший клас у межах реформи школи, вчителі в інклюзивних класах та інші – мають отримати надбавку на рівні 30 відсотків”, – сказала міністр.

Коштів з освітньої субвенції на підвищення зарплат вистачить, кажуть у Міносвіти. Із цьогорічної субвенції не використали 6 млрд грн. 2018-го їх спрямують на матеріально-технічне забезпечення та інші потреби освіти. У міністерстві також планують передбачити фінансування на поділ класів на групи для вивчення іноземних мов, трудового навчання тощо.

Залишити відповідь