Патрульні Луцька запобігли самоспаленню чоловіка

Учора, 3 листопада, у Луцьку чоловік вирішив себе підпалити. На щастя, працівники патрульної поліції Луцька змогли запобігти такому вчинку. Інакше міг би постраждати і сам громадянин, і люди, які були поруч, повідомляє Конкурент.

 

Речниця патрульної служби Ольга Бузулук повідомила“Конкуренту”, що близько 22:00 3 листопада надійшло повідомлення від громадянина про те, що він хоче підпалити приміщення головного управління Національної поліції у Волинській області, що на вулиці Винниченка. Туди скерували екіпаж, втім чоловіка на місці не було.

Натомість громадянин пішов до Луцького відділку поліції, що на вулиці Грибоєдова. Чоловік середнього віку почав обливати себе речовиною схожою за запахом на бензин та, діставши сірники, намагався підпалити себе. На місці в Луцькому відділку якраз перебував екіпаж патрульних, які спільно з працівником Луцького відділку поліції не дали громадянину здійснити задумане та застосували заходи фізичного примусу, відвели його до відділку. Триватиме слідство. За попередньою інформацією, що чоловік у такий спосіб хотів висловити претензії до правоохоронних органів

Залишити відповідь