Нововведення які чекають на українців з 1 листопада

З 1 листопада на українців чекає перерахунок пенсій, а для поїдки закордон на автомобілі буде необхідно отримати водійське посвідчення нового зразка.

Сайт УНІАН повідомляє, що з початком листопада на всіх українців чекає кілька важливих змін, зокрема, відбудеться перерахунок пенсій для всіх українців. За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, розмір виплат збільшився вже для 90% пенсіонерів, а це понад 10 млн людей.

“Укрзалізниця” вводить повноцінне харчування у нічних потягах. До складу меню увійдуть перші страви, сендвічі, перекуски та десерти. Пасажири зможуть зробити попереднє замовлення під час покупки квитків, або ж купити їжу безпосередньо в потязі. Її вартість буде на рівні закладів громадського харчування середньої цінової категорії.

Крім цього, щоб поїхати на автомобілі за кордон, громадянам України доведеться отримати водійське посвідчення нового зразка. Для чого необхідно буде пройти медогляд і заплатити 201 грн. Права будуть видаватися максимум на 15 років, а водіям вантажного транспорту – на п’ять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.