На Волині затримали чоловіка з партією сумнівної телятини

27 жовтня в ході реалізації інформації оперативно-розшукових підрозділів Північного регіонального управління Держприкордонслужби щодо можливого незаконного переміщення м’ясопродукції через державний кордон, прикордонними оперативниками спільно із співробітниками ВБКОЗ УСБУ у Волинській області та Національної поліції поблизу міста Ковель Волинської області виявили та зупинили для перевірки мікроавтобус «Мерседес Спринтер» під керуванням громадянина України, мешканця населеного пункту Стара Вижва.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Під час огляду автівки правоохоронці встановили, що транспортний засіб повністю завантажений поліетиленовими мішками з м’ясопродукцією, а саме –  мороженими телячими тушками. Документів на вантаж у водія не виявилось та і будь-які пояснення він надавати категорично відмовився.

М’ясопродукція, загальною вагою близько 3 тонн, та транспортний засіб вилучено.

По цьому факту охоронці кордону направили на адресу Ковельської місцевої прокуратури повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передбаченого статтею 227 (Умисне введення на ринок України небезпечної продукції)  Кримінального кодексу України. Відомості внесено до ЄРДР. Розпочато кримінальне провадження.

Залишити відповідь