Луцьк: у модернізацію Гнідавського цукрового заводу вкладуть 15 мільйонів євро

В рамках реалізації програми збільшення потужностей Гнідавський цукровий завод придбає 3 установки на загальну суму €15 млн. Для цього була розроблена спеціальна програма, яку планують реалізувати протягом 5 років.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на latifundist.com

Відзначається, що в 2017 році будуть закуплені пресувальні установки для віджиму жому, які дозволять поліпшити показники виробництва.

«Зараз жом віджимається до 12-13% сухих речовин, а з встановленням вищезазначених пресів, жом буде віджиматися до 27%. Для зберігання цього продукту будуть побудовані спеціальні склади. За рахунок того, що він буде сухим і не контактувати з навколишнім середовищем, його можна буде постачати селянам протягом року. З іншого боку, жом буде використовуватися для виготовлення кормів для великої рогатої худоби, а також для вироблення енергії на біореакторі», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що наступний напрямок – це дефекат, який теж планується переробляти відповідно до європейських стандартів.

«Для цього будуть придбані та встановлені молекулярні преси, які дозволять очищати відходи виробництва цукрових буряків, а в підсумку завод отримає цінне добриво», – йдеться в повідомленні.

Останнім етапом реалізації програми буде очищення води, якою миють цукровий буряк. Для цього буде придбана спеціальна установка. Після цього вода буде надходити назад на виробництво.

Залишити відповідь