Померла колишній головний лікар Луцької міської лікарні

27 жовтня 2017 року на 81 році відійшла у вічність Костик Стефанія Петрівна, колишній головник лікар КЗ «Луцька міська клінічна лікарня».

Про це сказано на сайті медичної установи.

Після закінчення Львівського медичного інституту в 1962 р. працювала лікарем-терапевтом Луцької міської лікарні, Волинської обласної лікарні.

Із лютого 1977 року до грудня 1985 року працювала на посаді заступника головного лікаря Волинської обласної лікарні. Із січня 1986 року до 12 листопада 2001 року працювала головним лікарем Луцької міської клінічної лікарні.

Активна учасниця впровадження нових форм роботи, брала участь в розробці нового господарського механізму в охороні здоров’я області, наукової організації управління закладами охорони здоров’я, розробці документів по акредитації лікувальних закладів України, основ менеджмента та системного підходу в управлінні.

Постійно працювала над втіленням в життя державних Програм: “Діти України”, “Профілактика гіпертонічної хвороби”, “Здоров’я літніх людей” та удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги населенню, її пріоритетності та втілення в практику сімейної медицини.

Костик Стефанія Петрівна – активний громадський діяч, була депутатом Луцької міської ради двох скликань, очолювала громадське об’єднання “Рідне місто”.

“За високі досягнення в праці, вагомий внесок в охорону здоров’я в 1985 р. Костик Стефанії Петрівні було присвоєно звання “Заслужений лікар України”. Колектив КЗ «Луцька міська клінічна лікарня» глибоко сумує і поділяє біль розлуки з родиною, близькими Стефанії Петрівни та просить Бога дарувати їй вічне життя в Царстві Небесному”, – мовиться в повідомленні.

Залишити відповідь