Аварія під Луцьком: у поліції заперечили, що їхні колеги були нетверезі

Близько 20:00 вчора, 26 жовтня, бна автодорозі сполученням «Луцьк-Горохів», поблизу села Гірка Полонка, трапилася дорожньо-транспортна пригода під час якої автомобіль «ВАЗ-2109» під керуванням жителя Горохівського району виїхав на узбіччя та перевернувся.

Про це повідомили у секторі комунікації поліції Волинської області.

У ЗМІ було оприлюднено інформацію, що учасниками ДТП є працівники поліції, які перебували в стані алкогольного сп’яніння. Однак, вказана інформація не відповідає дійсності. Поліцейські, котрі зупинилися біля місця скоєння ДТП, не перебували в стані алкогольного сп’яніння.

Під час проходженням в присутності водія «ВАЗу» медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння у Волинському обласному наркологічному диспансері в співробітників поліції жодних ознак алкогольного сп’яніння не виявлено. Також, не виявлено ознак алкогольного сп’яніння і у водія автомобіля «ВАЗ-2109».

Відомості за фактом ДТП внесено до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, матеріали скеровано в прокуратуру Волинської області для прийняття процесуального рішення.

Залишити відповідь