У Володимирі відкрили плавальний басейн

Після літньої перерви розпочав роботу плавальний басейн міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у Володимирі-Волинському.

Про це інформує адміністрація МЦФЗН «Спорт для всіх», – інформує “Буг”.

Тож дорослі та діти мають змогу скористатися чудовою нагодою зміцнити власне здоров’я, оздоровити організм, поліпшити фізичний стан, підтягнути фігуру чи підкачати м’язи, одним словом, отримати заряд енергії та бадьорості. Позитивні моменти від занять плаванням можна перераховувати довго. Плавати – це і корисно, і в задоволення.

Аби умови для відвідування були більш комфортними та безпечними, літній період був використаний для поточного та косметичного ремонту душових, роздягалень, на що було використано 142 тисячі гривень з місцевого бюджету.

У басейні працюють досвідчені інструктори, які допоможуть підібрати комплекс вправ, навчать дітей триматись на воді.

Плата за відвідування басейну дуже символічна – 100 грн. за вісім відвідувань, для дорослих, і 60 грн. – для дітей. До того ж, наш заклад надає ряд пільг:

  • 25 % знижки мають діти учасників АТО, учасники бойових дій;
  • 50 % – діти з багатодітних та малозабезпечених сімей;

Безкоштовно відвідують басейн діти-сироти, інваліди дитинства та інваліди І групи, діти з сімей, батьки яких загинули або поранені під час проведення АТО.

Також діє програма навчання плаванню учнів загальноосвітніх шкіл міста. Спортсмени, що захищають честь міста на змаганнях різного рівня мають змогу оздоровлюватись у міському басейні.

Залишити відповідь