У Луцьку поліція шукає живодера, який викинув собаку з вікна багатоповерхівки

Луцькі патрульні розповіли детальніше, як виявили собаку, якого викинули з вікна, та що робили.

Про це повідомляє Перший.

Нагадаємо, днями у Луцьку з вікна багатоповерхівки викинули собаку.

У прес-службі патрульної поліції Луцька повідомили, що 24 жовтня близько 14 години екіпаж патрульних отримав виклик про те, що на бульварі Дружби Народів невідома особа викинула собаку з дев’ятого поверху житлового будинку.

Патрульні відразу прибули на місце події та виявили на козирку під’їзду №5 собаку середнього розміру, рудого кольору. Опісля правоохоронці опитали жителів цього будинку та встановили, що це був дворовий собака, який часто жив в під’їзді. До того ж, одна із опитаних надала письмове пояснення, в якому зазначила, що бачила, як собака вилетіла через розбите вікно, і відразу ж там бачила чоловіка невисокого росту.

«Після опитування свідків патрульні намагалися знайти людей, які б допомогли забрати собаку від під’їзду. Подзвонивши у КП «Ласка», нам відмовили в допомозі, оскільки «мертві собаки не входять до їхньої компетенції, та в них немає людини, яка б могла забрати собаку», – повідомляють у прес-службі.

«Після цього ми зателефонували в ЖКХ, де нас запевнили, що вони заберуть собаку, але через 3 години собака все ще лежав на тому ж місці. А працівники ЖКХ лише повторно зателефонували на лінію 102 для того, щоб поліція знову ж займалася цією собакою», – зауважують патрульні.

У підсумку, пояснення та рапорт від працівників патрульної поліції передали в Луцький ВП для подальшого з’ясування справи.

Залишити відповідь