На Волині депутати сперечаються через перейменування села

Одним з питань порядку денного чергової сесії Володимир-Волинської районної ради було питання перейменування села Сусваль, яке знаходиться на території Володимир-Волинського району.

Про це пише Район.Володимир-Волинський.

Зокрема, на розгляд депутатів райради було винесено рішення Оваднівської сільської ради від 13.09.2017 року «Про перейменування села Сусваль Володимир-Волинського району на село Світанкове».

Після активних дебатів, в яких взяли участь як депутати райради, так і представники Оваднівської громади, сільський голова села Овадне Сергій Панасевич, голова Володимир-Волинської районної ради Роман Гук, депутати не підтримали дане звернення.

Отож, в складі вже Оваднівської ОТГ і далі буде населений пункт з назвою Сусваль.

Відео з обговорення даного питання – згодом.

Нагадаємо, перейменування села Жовтневе на Сусваль відбулося в рамках запущеного процесу декомунізації.

Зокрема,19 травня, коли Верховна Рада України прийняла три постанови про перейменування комуністичних назв населених пунктів в рамках декомунізації. Внаслідок цього нові назви отримали майже 300 міст, сіл, селищ та районів України. Нову назву тоді отримало й село Жовтневе, Володимир-Волинського району. Відтоді воно має носити назву Сусваль.

Як раніше повідомлялось, Сусваль – це прізвище мобілізованого солдата 51-ї ОМБр, котрий отримав важкі поранення у боях за Савур-Могилу і помер від ран у дніпропетровському госпіталі. Петро Сусваль був наймолодшим у багатодітній родині, де нині і батько і мати – інваліди першої групи.

Залишити відповідь