Директор «Автопарксервіс»: «На Лесі Українки в Луцьку парковок бути не може»

У Луцьку на вулиці Лесі Українки не передбачена жодна парковка, оскільки вона є пішохідною.

Про це повідомив керівник КП «Автопарксервіс» Сергій Денисенко, – пише “ВолиньUA”.

«Це – пішохідна зона, в мене немає наявних схем, які би передбачали місця для паркування автомобільного транспорту на вулиці Лесі Українки», – розповідає чиновник.

Наразі розроблятимуться або ж уже погоджені схеми паркування автомобільного транспорту в районі Центрального ринку, Старого міста, вулиць Кривий Вал та Сенаторки Левчанівської. Також Сергій Денисенко повідомив, що створена комісія, до якої входять директор приватного підприємства «Ельба УА», профільні заступники в.о. мера Луцька, керівник управління транспорту та керівник КП «Автопарксервіс».

Комісія вивчатиме, що, врешті-решт, потрібно, аби  автопарковка на території історико-культурного заповідника «Старе місто» все-таки запрацювала.

«Сьогодні функціонує парковка на Левчанівської, там свою діяльність здійснює підприємство «Ельба УА», а по завершенні реконструкції вулиці Кривий Вал –  діятиме комунальна автомобільна стоянка, на якій передбачено 22 паркомісця та погоджено тарифікацію за паркування», – повідомив Сергій Денисенко.

Залишити відповідь