Луцькі депутати відмовилися виділяти кошти на добудову 27 школи

Депутати міськради відмовилися виділяти 10 мільйонів гривень, а за наступною пропозицію – 5 мільйонів гривень із резервного фонду, аби добудувати школу № 27 у Луцьку.

Про це стало відомо під час засідання сесії у середу, 25 жовтня, – передає “ВолиньPost”.

Депутат Тарас Шляхтич пропонував у рамках перерозподілу бюджету 10 млн гривень із резервного фонду міста спрямувати на добудову школи № 27 на 55-му мікрорайоні Луцька. Натомість секретар міськради Григорій Пустовіт сказав, що тепер для її добудови треба понад 70 мільйонів.

Зрештою, депутати вирішили не обговорювати пропозицію та у підсумку її не підтримали – лише 12 депутатів проголосували «за».

До питання згодом повернувся Павло Данильчук. Він нагадав, що держбюджет виділяв кошти, а місто навпаки влітку «знало» кошти, передбачені на школу, натомість їх не повернули. Тож доцільно було б виділити принаймні 5 млн гривень на школу.

Ігор Поліщук же назвав проект школи «маразматичним», мовляв, стільки ліфтів не треба, підвали надто низькі, тож в них просто «закопані гроші». Тому треба провести день депутата на території школи, і треба ставити питання про зміну розпорядника коштів.

Тож вдруге депутати знову не підтримали пропозицію про виділення коштів – «за» проголосували 14 обранців громади.

Залишити відповідь