У Луцьку замість дитсадка у спальному мікрорайоні таки збудують церкву

Луцькрада дала дозвіл на коригування проекту детального плану території 40-Ж-2 мікрорайоні – там , де у перспективі хочуть збудувати дитячу церкву та садок з духовним вихованням.

Відповідне рішення прийняли під час сесії 25 жовтня, – пише ВолиньPost.

В Луцьку міську раду звернулося управління Волинської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату з проханням внести корективи до детального плану території, аби звести там дитячий храм з дошкільним закладом духовного виховання. Мовляв, коригування плану дозволить впорядкувати забудову території 40-Ж-2 мікрорайону.

«Це питання вже обговорювалося не один раз», – нагадав Ткачук. Мовляв, ділянку мали давати під дитячий садочок, але «на жаль, вона стала набагато меншою». Тому тепер там немає місця. Також вартість його зведення велика, а коштів на таку потребу в бюджеті немає.
Натомість у дитячій церкві, яку зведуть за громадські кошти, закладуть сквер, дитячий майданчик, а самій церкві – кімнату для мам. Проект унікальний для України, а пропозиція, за словам самого Ткачука – «казкова».

Депутат Павло Данильчук поцікавився, що таке дитяча церква. Ткачук на питання не відповів, зауваживши, що краще це пояснять духівники. Його колега Микола Собуцький запропонував провести громадські обговорення спочатку. За його словами, у районі живуть його родичі, які категорично проти зведення такого храму. Ткачук запевнив, що обговорення будуть, але згодом.

Зрештою, Данильчук зауважив, що винесення питання на розгляд сесії –поспішне. Адже у Луцьку збудували лише один садок, тому питання треба скурпульозно вивчати.

Проте 26 депутатів підтримали пропозицію.

Залишити відповідь