Нова очільниця Держгеокадастру Волині задекларувала сімейне майно в Росії

На Волині призначили тимчасово виконувача обов’язки Держгеокадастру у Волинській області – Ольгу Субботіну.

Інформаційне агентство ВолиньPоst дослідило декларацію нової “земельної” очільниці на Волині.

До останнього часу вона працювала заступником начальника Головного управління Держгеокадастру у Київській області. На сайті декларацій опубліковані 2 звіти від нової очільничі волинського держгеокадастру – за 2015 та 2016 рік.

Згідно із даними, у Субботіної зареєстроване місце проживання в Києві. Місце фактичного проживання збігається із місцем реєстрації.

Субботіна заміжня. Чоловік – Олександр Субботін, громадянин Російської Федерації.

У Росії на Олександра Субботіна зареєстрована земельна ділянка, житловий будинок та квартира. Площа та вартість об’єктів нерухомості у декларації не вказана.

У декларації на чоловіка зареєстрований легковий автомобіль Volkswagen, а право власності на нього Олександр Субботін набув з 1 січня 2007 року. Також на нього записаний мотоцикл (мопед) (набув права власності 23 вересня 2016 року).

Вартість транспортних засобів у декларації не вказана.

У власності декларантки Субботіної з 2005 року є квартира площею 78,4 метри квадратних. Помешкання знаходиться у спільній власності з Сичем Олегом Вікторовичим. Декларантка вказала і вартість частки – 45 510.

У декларації Субботіної за 2015 рік вказано, що дівоче прізвище у неї було Сич. Очевидно, що Олег Сич – її брат.

У власності нової очільниці волинського Держгеокадастру є транспортний засіб – Mazda 03 2012 року випуску. Згідно із даними декларації, остання придбала його 9 листопада 2016 року. Вартість автівки у декларації – 148 000.

На сайті із вживаними автомобілями знаходимо схожий транспортний засіб. Вартість його становить в середньому від 250 тисяч гривень.

Заробітна плата за основним місцем роботи становить 110 715 гривень за звітний період 2016 року.

Готівкові кошти та кошти, розміщені на банківських рахунках – власність чоловіка Субботіної, розмір активів та установи, в яких відкриті такі рахунки – не вказують.

3 коментарі

  1. речниця сказав:

    Готуйте вазелін

Залишити відповідь