У двох луцьких школах провели інспекцію. ФОТО

У Луцьку проінспектували роботу навчально-виховного комплексу № 9 та загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей, зокрема, ознайомилися з роботою комунального підприємства “Луцький комбінат шкільного та студентського харчування”.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

Директор НВК № 9 Олександр Дубинка зауважив, що діти початкових класів забезпечені гарячим комплексним харчуванням. Нарікань від школярів та їхніх батьків на якість обідів нема.

Із його слів, оновлюється інвентар, технологічне обладнання. Проте, капітального ремонту потребує харчоблок. Також нагальною потребою є заміна системи вентиляції, адже ця застаріла, коли кухарі її вмикають, починається сильний шум та вібрація.

Наступним об’єктом стала загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей. Тут аналогічна ситуація, що й у НВК № 9 – ремонту потребує приміщення харчоблоку. Окрім того, директор школи Юлія Гринчук зауважила, що оновлення потребують столи та лавки у приміщенні столової. Їх намагаються підтримувати у належному стані, ремонтувати, але час бере своє.

Голова постійної комісії з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва Луцькради Олександр Козлюк запропонував звернутися у департамент фінансів та бюджету, аби при формуванні бюджету на 2018 рік передбачити кожній з цих двох шкіл по 300 тисяч гривень на ремонтні роботи.

Він запропонував, аби управління освіти підготувало інформацію з аналізом, де необхідно здійснити ремонт у їдальнях шкіл Луцька.

Залишити відповідь