Коли може запрацювати перинатальний центр у Луцьку

На обладнання для Волинського обласного перинатального центру виділять кошти, тож комплекс планують задати в експлуатацію у першому півріччі 2018 року.

Про це під час оперативної наради 23 жовтня повідомив голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик, – інформує “ВолиньPost”.

Зі слів голови ОДА, візит на Волинь Прем’єр-міністра України виявився плідним. Зокрема, Володимир Гройсман оглянув Волинський обласний перинатальний центр та «на власні очі» побачив його перспективи.

«Важливе стратегічне рішення прийнято Прем’єр-міністром про добудову перинатального центру», – наголосив Гунчик. Мовляв, під час робочого візийту прем’єра проінформували, що потрібні кошти на обладнання для центру. Нагадаємо, називали суму у 40 млн гривень.

Гунчик зазначив, що Гройсман сказав, що обладнання дороге, але воно того вартує. Тож, кошти перерахують і вже в першому півріччі наступного року перинатальний комплекс здадуть в експлуатацію.

«Ми будемо мати в області величезний дитячий центр, який дозволить нам зняти дуже багато питань, які нині є», – резюмував Гунчик.

Залишити відповідь