Нардеп Лапін вважає, що перинатальний центр у Луцьку можуть здати в 2018 році

Таку думку він висловив в коментарі  “ВолиньPost” 20 жовтня під час візиту Володимира Гройсмана до Луцька.

Відвідини Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом Волинського обласного перинатального центру можуть пришвидшити процес завершення медзакладу.

На завершення центру потрібні десятки мільйонів гривень, частину з яких Гройсман обіцяє виділити з державного бюджету.

«Ми будемо переглядати цьогорічний бюджет і будемо намагатися таки закінчити це питання щодо виділення коштів на головні інфраструктурні об’єкти області, в тому числі Луцька», – розповів Лапін.

Він зауважив, що намагатиметься разом із колегами по парламенту зробити все залежне, аби кошти виділили. А наступним етапом, продовжує обранець народу, має бути ефективне їх освоєння на місцевому рівні, мовляв, витратити гроші треба до кінця року, аби вони не повернулися до бюджету.
Також нардеп вважає: те, що прем’єр на власні очі побачив об’єкт, прискорить завершення центру, а здати його в експлуатацію можуть вже в 2018 році.

«Тим більше, є інші дзвіночки, ми з паном Ващенюком (начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк, – ред.) говорили. У Львові пологовий будинок закрився, а в них ще перинатальний центр не на такій вихідній точці, як у нас в Луцьку», – зауважив Лапін.

Тому, вважає він, важливо, щоб луцький центр чим швидше запрацював.

1 коментар

  1. речник сказав:

    і вважає що жахливі відділення Волинської обласної інфекційної лікарні теж будуть подолані

Залишити відповідь