На Волині викрили фірму, яка займалася незаконним імпортом будматеріалів

Волинські податківці викрили незаконний імпорт будівельних матеріалів та вилучили покриття для підлоги і комплектуючі на 10 мільйонів гривень.

Про це повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України.

Під час проведення операції «Рубіж-2017» та розслідування кримінального провадження за ч.2 ст.366 КК України встановлено, що одна із компаній, зареєстрованих у м. Києві, під час імпорту будівельних матеріалів через Волинську митницю ДФС систематично подавала митним органам для здійснення митних формальностей підроблені документи з метою мінімізації сплати податків та митних зборів.

За результатами обшуків, проведених на складі, в офісних приміщеннях та за місцем проживання фігурантів, вилучено та передано на відповідальне зберігання покриття для підлоги та комплектуючі іноземного виробництва орієнтовною вартістю понад 10 млн грн, комп’ютерну техніку, чорнову бухгалтерію, товарно-супровідні документи, документи, пов’язані з реалізацією імпортованих товарно-матеріальних, печатки та штампи підприємства, банківські картки, незаповнені квитанції та бланки.

Наразі вирішується питання накладення арешту на вилучені товари, проведення відповідних експертиз та визначення їх вартості.

Тривають слідчі дії.

Залишити відповідь