На Волині зловили браконьєрів з електровудкою

На Волині затримали браконьєрів з електровудкою та сіткою, які незаконним способом виловлювали рибу.

Про це повідомили у Державному агенстві рибного господарства України.

Так, 8 жовтня 2017 року о 17:00 під час проведення рибоохоронного рейду на ставку с. Привітне Локачинського району рибоохоронний патруль затримав порушника з електровудкою. Чоловік виявився жителем Луцька.

Завдяки оперативним діям рибоохоронного патруля громадянин встиг виловити лише два екземпляри карася сріблястого, чим завдав збитків на суму 60 гривень.

Того ж таки 8 жовтня на цій же водоймі було затримано ще двох місцевих жителів, які здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів із застосуванням човна та сітки. У результаті незаконного лову риби громадяни спіймали п’ять екземплярів карася сріблястого. Збитки склали 150 грн.

У двох випадках матеріали про адміністративні правопорушення направлено до суду для притягнення правопорушників до відповідальності згідно чинного законодавства.

“Нагадуємо, в Управлінні функціонує цілодобова «гаряча лінія»: (0332) 24-35-77, 067-360-78-40. Якщо ви стали свідком факту браконьєрства, просимо повідомити про це Волинський рибоохоронний патруль за вказаними номерами”, – повідомили у відомстві.

 

Залишити відповідь