Луцькі ОСББ не хочуть, аби опалювальний сезон стартував раніше

Опалювальний сезон не повинен розпочинатися завчасно, як це було в минулі роки, адже це спричинить фінансові витрати для лучан. Таку позицію озвучили голови ОСББ на зборах та передали відповідне звернення у ДКП «Луцьктепло» й Луцьку міську раду.

Про це йшлося під час ефіру на телеканалі «Нова Волинь» у програмі «Відкрите місто» 11 жовтня, – пише ІА «Волинські Новини».

Голови ОСББ 10 жовтня попросили заступника директора ДКП «Луцьктепло» з комерційних питань Віктору Мельнику не розпочинати опалювальний сезон в Луцьку, адже синоптики прогнозують значне потепління

«Я був на засіданні голів ОСББ й вони передали звернення, щоб поки не розпочинати опалювальний сезон, адже потрібно враховувати й метеопрогнози, зокрема те, що до нас йде потепління й на вулиці очікується до 20 градусів тепла. Зауважу, що в 2015-2016 роках була подібна ситуація, коли опалювальний сезон розпочинали 30 вересня, але через погодні умови невдовзі його призупиняли рішенням виконкому», – розповідає Віктор Мельник.

Та додає, що запуск опалювального сезону – це складний технологічний процес, який займає кілька днів, так само, як і його припинення.

На це ведуча студії зауважила, що «в Рівному та Черінвцях все ж розпочали опалювальний сезон, а в Луцьку окремі лучани потерпають від холодів».

Перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад на це відповів, що міська влада готова й розпочне опалювальний сезон, якщо температурний режим, згідно норм, буде три дні 8 чи менше градусів за Цельсієм.

«Звісно, окремі лучани телефонували на гарячу лінію міської ради «15-80», аби опалювальний розпочати вже. Але теплоносії подаються відповідно до встановлених норм та температурного режиму, недотримання яких може спричинити аварії, пориви мережі та значні фінансові втрати. Ми не маємо можливості кожен будинок підключати чи відключати індивідуально. Більше того, є й звернення багатьох лучан, зокрема від ОСББ, які ведуть облік теплової енергії, щоб завчасно цього не робити. Окрім того, розпочавши подачу теплоносіїв завчасно, ми отримаємо додаткові фінансові витрати та значні платіжки, яких можна уникнути», – пояснив Григорій Недопад.

Після цього телевізійники продемонстрували коментар головного лікаря комунального закладу «Луцька міська дитяча поліклініка» Оксани Лєщинської. Медик інформувала, що рівень захворюваності серед дітей на простудні інфекції на рівні минулого року й у межах норми, не досягає позначки карантину.

Залишити відповідь