У Луцьку гральні заклади «маскувалися» під інтернет-клуби

У Луцьку викрили та припинила незаконну діяльність гральних закладів, які функціонували під виглядом інтернет-клубів.

Про це повідомили в управлінні захисту економіки у Волинській області на Facebook.

Оперативники управління захисту економіки у Волинській області, слідчі Луцького відділу обласної поліції за процесуального керівництва Луцької місцевої прокуратури припинили діяльність трьох гральних закладів.

Гравці в будь-який час доби мали доступ до азартних ігор. Усі викриті правоохоронцями заклади функціонували під виглядом інтернет-клубів.

Під час обшуків працівники поліції вилучили 75 одиниць комп’ютерної техніки та інше додаткове обладнання, за допомогою якого здійснювався доступ до онлайн гри.

Також правоохоронці вилучили гроші, а також записи «чорнової» бухгалтерії адміністраторів закладу.

Окрім того, поліцейські провели обшуки і в організатора даного бізнесу. За місцем його мешкання поліцейські вилучили 10 одиниць комп’ютерної техніки та «чорнові записи», які підтверджують його відношення до незаконної діяльності.

Уся вилучена техніка направлена для проведення комп’ютерно-технічної експертизи.

«Нагадуємо, кожен, хто володіє інформацією з приводу функціонування гральних закладів на території області, має можливість повідомляти про це до територіальних відділів поліції на спецлінію «102» або до Управління захисту економіки у Волинській області за номером 068 827 87 27», – сказано в дописі.

Залишити відповідь