З’явилося відео порятунку лучанки, яка хотіла стрибнути з мосту

У Луцьку патрульні поліцейські запобігти можливому самогубству жінки, котра хотіли стрибнути з мосту на вулиці Рівненській на очах власної дитини.

Про це повідомили у прес-службі УПП Луцька.

7 жовтня, близько 22 години, екіпаж отримав повідомлення, що жінка може покінчити життя самогубством. Патрульні прибули на вказане місце події – міст по вулиці Рівненській. Тут перебувала жінка з донькою.
Інспектори поспілкувались з матір’ю та вмовили її не заподіювати собі шкоди.
Також на місце викликали медиків, аби ті надали їй психологічну допомогу.

Згодом до лікарні прибув і чоловік, який викликав патруль. Через сімейні негаразди жінка справді могла наробити біди. Але сподіваємось, що вона отямиться, стосунки врівноважаться, а діти й далі матимуть щасливу маму.

«Іноді буває так, що наші патрульні не розповідають більше про ті добрі та важливі справи, які вони роблять щодня: рятують людей, знаходять зниклих, допомагають всім, хто цього потребує. «Тут не має нічого геройського. Ми повинні допомагати, це – наш обов’язок. Так зробила б кожна людина», – кажуть інспектори про щоденні виклики, які надходять на службу “102”. Але ми впевнені, що про такі історії треба розповідати хоча б для того, щоб запобігати, надихати, змушувати задуматись про життя…» – йдеться у дописі.

 

Залишити відповідь