На Волині вилучили більше 2,5 тисячі одиниць зброї та вибухівку

На Волині під час проведення оперативно-профілактичної операції «Зброя та вибухівка» поліцейські викрили 49 кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним поводженням зі зброєю та боєприпасами.

Правоохоронці вилучили з незаконного обігу понад 2,5 тис. одиниць зброї та вибухових пристроїв. Операцію проводили з 6 вересня до 6 жовтня 2017 року, – повідомили у секторі комунікації поліції Волинської області.

«Під час відпрацювання з незаконного обігу поліцейські вилучили понад 2,5 тис. одиниць зброї та вибухових пристроїв. Зокрема, 3 гранатомети, 1 автомат, 7 карабінів, 11 пістолетів, 2 обрізи, а також 57 гранат, 1 вибуховий пристрій та 6 кг. вибухівки. Органами поліції області було викрито 49 кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним поводженням зі зброєю та боєприпасами, 36 громадянам повідомлено про підозру в скоєнні злочинів, передбачених ст. 263 Кримінального кодексу України, щодо 7 правопорушників обрано міру запобіжного заходу тримання під вартою», – наголосив начальник головного управління Національної поліції в област Петро Шпига.

Зі слів керівника поліції, впродовж відпрацювання співробітники поліції перевірили понад 11 з половиною тисяч об’єктів зберігання зброї та боєприпасів.

«За результатами перевірок виявлено 235 порушень порядку та умов зберігання зброї та боєприпасів з яких 232 у власників зброї за місцем їх проживання. За порушення правил власників зброї притягнуто до адміністративної відповідальності», – підкреслив Шпига.

 

Залишити відповідь