Засудили лучанку, яка побила жінку в дитсадочку

У Луцьку засудили жінку, яка скляною пляшкою побила іншу жінку у ДНЗ № 34, що на вулиці Сагайдачного.

Судове засідання відбувалося у приміщенні Луцького міськрайонного суду Волинської області, – пише ІА “Волинські  Новини”.

Так, 9 червня 2016 року, перебуваючи у службовому кабінеті ДНЗ №34, жінка умисно нанесла один удар скляною пляшкою в тім’яну ділянку голови потерпілій, після чого штовхнула її в бік, внаслідок чого остання впала спиною на підлогу.

Коли потерпіла лежала на спині, обвинувачена сперлась їй на груди та нанесла 5 ударів по голові, а в подальшому скляною пляшкою нанесла удар в ліву кисть і ще 5 ударів по голові, чим спричинила потерпілій тілесні ушкодження легкої та середньої тяжкості.

Обвинувачена частково визнала свою вину, заперечивши удар пляшкою в ліву кисть та ще 5 ударів по голові потерпілої після цього.

Допитані свідки розповіли суду, що, зайшовши до кабінету, вони побачили на підлозі обвинувачену, яка тримала щось в руках. Також руки в жінки були всі у крові.

Відтак, зважаючи на показання свідків та висновки судового-медичного експерта, суд визнав обвинувачену винною у вчинені злочину та призначив покарання у виді обмеження волі строком на один рік. Окрім того, на користь потерпілої суд стягнув 4 052 гривні завданої матеріальної шкоди, 10 тисяч гривень моральної шкоди, а також 1 500 витрат на правову допомогу.

Залишити відповідь