«Це диверсійна робота, яка була зроблена проти України», – Ігор Лапін

Народний депутат Ігор Лапін вважає вибухи на артилерійських складах диверсією проти України.

Про це пише Інформаційне агентство ВолиньPost.

Нагадаємо, у вівторок, 26 вересня, ввечері, в Калинівці Віннницької області стався вибух на артилерійських складах. Вже в середу по обіді вдалось взяти ситуацію під контроль. В наслідок надзвичайної ситуації були евакуйовані жителі ближніх сіл. Декілька десятків будинків, поблизу тих складів пошкоджені або зовсім згоріли.

Правоохоронні органи розслідують даний злочин. Серед основних версій – диверсія, навмисний підпал, службова недбалість.

Народний депутат України Ігор Лапін переконаний, що це була диверсія.

«Для мене не є великою таємницею, що це була диверсія. Це нормальна проведена диверсійна робота, яка була зроблена проти держави Україна. Якщо подивитися на картинку того вибуху, то не можливо сказати, що хтось закинув недопалок», – сказав в ефірі телеканалу ZIK.

Лапін вважає, що для підпалу складів було задіяне потужне вибухове приладдя, оскільки був сильний вибух. Він переконаний, що якби навіть була залучена детонація, то вибухи були б не такі потужні і поступові, а не одночасно і такою великою кількістю.

«Потрібно проводити детальну службову перевірку та службове розслідування. Кримінальна справа має бути порушенна, є постраждалі, є економічні збитки, є іміджеві втрати – слідчі мають робити свою роботу», – переконаний народний депутат.

Залишити відповідь