Для ліквідації луцької книгарні з бюджету виділили 300 тисяч

Для проведення процедури ліквідації луцької книгарні «Планета» із обласного бюджету пропонують виділити 300 тисяч гривень.

Про це інформують у прес-службі Волинської облради.

У травні облрада прийняла рішення реорганізувати торгово-виробниче підприємство «Планета» шляхом приєднання до комунального підприємства «Освіта».

На сьогодні створено ліквідаційну комісію, яку очолює директор КП «Освіта» Оксана Грінченко. Для вирішення процедруних моментів для діючої комунальної книгарні було виділено 100 тисяч гривень із обласного бюджету. Між тим, зі слів Грінченко, цих коштів не вистачає, аби вирішити всі питання з реорганізацією «Планети».

Зокрема заборгованість по зарплаті перед працівниками підприємства, що реорганізовується, становить 130 тисяч гривень. Крім того, книгарня мусить сплатити 50 тисяч гривень за компослуги та погасити 129 тисяч гривень кредиторської заборгованості.

Інформацію взяли до уваги члени бюджетної комісії та рекомендували відділу з питань управління об`єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради підготувати проект внесення відповідних змін до програми підтримки обласних комунальних підприємств.

Департаменту фінансів ОДА рекомендовано при формуванні проекту рішення внесення змін до обласного бюджету передбачити видатки для в сумі 310 тисяч гривень погашення боргів “Планети”.

Залишити відповідь