Нардеп Ірина Констанкевич у вересні не проголосувала за жоден прийнятий законопроект

Експерти громадянської мережі ОПОРА проаналізували участь в голосуванні волинських народних депутатів-мажоритарників за вересень 2017 року.

На своєму сайті, Громадянська мережа ОПОРА повідомляє, що, в період з 5 вересня 2017 р. по 28 вересня 2017 р., з-поміж волинських нардепів-мажоритарників найактивніше проявили себе у прийнятті рішень та участі у голосуваннях Сергій Мартиняк та Степан Івахів.

За перший місяць осенні в парламенті прийняли три законопроекти  №6565/П «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України»; №3491-д «Про освіту»; №7052 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів нерезидентів-інвесторів у цінні папери».

«Найактивнішу участь у прийнятті відповідних законопроектів взяли народні депутати України Сергій Мартиняк – представник 20-го виборчого округу в парламенті, Степан Івахів – представник 21-го виборчого округу та Ігор Лапін – представник 22-го виборчого округу. Усі троє голосували «За» усі прийняті законопроекти. Народний депутат Ігор Гузь, який представляє у Раді 19-й виборчий округ, голосував «За» законопроекти №6565/П та №3491-д, натомість, за законопроект №7052 «Не голосував»,. – повідомляє ОПОРА.

Народний депутат Ірина Констанкевич, яка обиралась в 23-му виборчому окрузі, від партії «УКРОП», не проголосувала за жоден прийнятий законопроект. Так, за законопроект №6565/П вона «Не голосувала», а під час розгляду інших двох проектів Законів депутат була «Відсутня».

«На офіційному сайті Верховної Ради України зазначено, що народний депутат була відсутня з невідомих причин 5 та 7 вересня, коли приймалися законопроекти, за даними письмової реєстрації; за даними електронної реєстрації теж була відсутня в другій половині дня 5 вересня та протягом дня 7 вересня 2017 р.», – пояснюють експерти ОПОРИ.

«Громадянська мережа ОПОРА також проаналізувала участь народних депутатів з Волині в усіх голосуваннях, яких у вересні 2017 р. відбулось 933. За результатами моніторингу, найактивніше себе проявили за цим показником народні депутати Степан Івахів та Сергій Мартиняк. Показник їхньої участі в голосуваннях становить 100% та 99% відповідно. Натомість, нардеп Ігор Лапін голосував у 84,6% випадків, Ірина Констанкевич – у 61,4%, а Ігор Гузь – 54,3%.», – додають експерти.

Залишити відповідь