Луцьк: у жінки, яка випивала, відібрали дітей

У лучанки, яка випивала і не доглядала за дітьми, відібрали двох дочок.

Про це повідомлять у прес-службі патрульної поліції Луцька.

Учора, 28 вересня, близько 13 години, патрульні отримали повідомлення, що жінка погано доглядає за дітьми і веде аморальний спосіб життя.

У квартирі на проспекті Відродження справді перебувало двоє дівчат – 7 і 5 років, а також їхня 30-річна мати, яка мала ознаки сп’яніння. Перевірка в наркодиспансері виявила 3,22 проміле в крові жінки.

Помешкання було неохайним, діти – недоглянутими, умови проживання – антисанітарними. Тож полісмени повідомили про ситуацію працівників ювенальної превенції. Далі на місце події прибули працівники служби у справах дітей, які забрали доньок від недбайливої матері та передали їх у дитячий притулок, оскільки для цього були всі підстави.

Як повідомили нам у службі у справах дітей Луцької міської ради, діти на сьогоднішній день почуваються добре та адаптувались до умов притулку.

Що ж до матері, то вона з’явилась в орган влади, де їй поставили умову пройти курс лікування в наркологічному диспансері, за цим процесом здійснюватиметься контроль, і лише після цього доньок повернуть.

Залишити відповідь