Як волинські ліси боронили від навали бурштинокопачів

Після навали бурштинокопачів на Волинь минуло вже 2 роки. Та влада досі не змогла легалізувати видобуток сонячного каміння. Зупинити лихоманку вдалось завдяки спільній організованій роботі правоохоронців, Нацгвардії та ветеранів добровольчих батальйонів «АЗОВ», «АЙДАР», громадських формувань «Самооборона Волині» та «Буг».

Натомість проУКРОПівські ЗМІ на сьогодні активно поливають брудом тих, хто боронив волинські ліси від екологічного лиха. Саме 2 роки тому на волинські ліси з’їхалося близько 5000 старателів, які могли перетворити мальовничі краєвиди Полісся на місячні ландшафти з кратерами та вирвами.

І лише після того, як добровольці та силовики зупинили навалу – влада взялася за офіційне вирішення проблеми з нелегальним видобутком бурштину. Та вже на сьогодні стає зрозуміло, що все врегулювання обмежується представленням приватних інтересів окремих осіб. І це при тому, що «легалізація» а фактично приватизація бурштиновидобтку на Волині відбувається за погодження самого голови Волиньради Ігоря Палиці. Неабияку роль у цьому відіграють підконтрольні йому ЗМІ – телекомпанія «Аверс» та ІА «Волинські новини», що активно поливають брудом добровольців та членів громадських формувань, які одними з перших стали на захист волинських лісів. Проти них знімають маніпулятивні сюжети, звинувачують у кришуванні видобутку бурштину, приписують різні злочини і перекручують факти.

Як це було у 2015-му та від кого боронили волинські ліси – дивіться у відео.

1 коментар

  1. копач сказав:

    Усі копачі грошей сидять в депутатах і прокуратурі

Залишити відповідь