Правда чи брехня: як телеканал «Аверс» маніпулює фактами

Подіями у волинському медіа-середовищі зацікавились у Києві. Зокрема, пост відомої української тележурналістки Анастасії Станко про те, що луцький канал «Аверс» використав її слова у маніпулятивних сюжетах заради дискредитації командира роти «Захід» батальйону «Айдар» Ігоря Лапіна, викликав жваве обговорення.

Нагадаємо, нещодавно ТРК «Аверс» показав в ефірі сюжет про нардепа Ігоря Лапіна у якому було використано  уривок розмови з відомою журналісткою «Громадського телебачення» Анастасією Станко. У розмові дівчина підтвердила, що їздила у зону АТО у 2014 році і знає Ігоря Лапіна, та жодних фактів мародерства з його сторони вона не навела. Натомість журналісти ТРК «Аверс», вихопивши з її розмови кілька речень – подали це так, ніби вона підтвердила факти скоєння злочинів Ігорем Лапіним у Стукаловій Балці.

Більше того, нещодавно вони навідались до громадської приймальні нардепа у робочий час і вирішили його скомпрометувати – вчергове заявивши, що Анастасія Станко ніби то підтвердила слова Ігоря Рицка, про те, що Лапін – мародер.

Цим самим вона обурила штурмовиків батальйону «Айдар», які пліч-о-пліч воювали з Ігорем Лапіним у 2014 році в Луганській області.

Та співставивши відео розмови по Skype  і журналістки ТРК «Аверс» Наталки Поліщук – стає зрозуміло, що поставлені редакцією акценти не співпадають з правдою, озвученою Анастасією Станко. А це вчергове підтверджує факт маніпуляції інформацією луцьким телеканалом заради дискредитації бійців батальйону «Айдар» і зокрема – нардепа Ігоря Лапіна.

Тож така брехня неабияк обурила столичних журналістів та медіа-експертів. Тому, такі відомі люди, як Ольга Герасимюк,  члени Інституту масової інформації та інші журналісти у коментарях під постом Анастасії Станко засудили таку подачу інформації з боку ТРК «Аверс».

 

Залишити відповідь