Ігор Лапін про 27 школу: «Це питання закопування грошей в землю»

Завершення будівництва школи № 27, що в Луцьку, затримується у зв’язку з тим, що окремі місцеві чиновники не прагнуть зрозуміти важливість цього, а також через їхні політичні амбіції.

Про це народний депутат України Ігор Лапін розповів в ефірі телеканалу «Нова Волинь».

«27 школа – це той проект, який започатковувався ще покійним Романюком (Микола Романюк – колишній Луцький міський голова). І я, як депутат Верховної Ради України, також мав честь долучитися до цієї програми. Проблема заключається в нерозумінні чиновників на місцях проблем 55-го мікрорайону. Вони піаряться, але в проблему не вникають. Коли діти ходять у школу в дві зміни, то це не є добре. Мікрорайон густо заселений, тож школа потрібна. Тепер політичні амбіції взяли верх», – наголосив він.

Із його слів, окремі політики розповідали, що ця ситуація стала заполітизована, проте це не завадило їм відкликати 10 мільйонів гривень зі школи на дорогу.

«Дорога робиться, але справа в тому, що під нею йде теплотраса. Будьмо реалістами: якщо теплотрасу рване, то я побачу, де буде та дорога», – мовив він.

Ігор Лапін зазначив, що без відповідного водовідведення ця дорога буде плавати разом із садочком та школою. Із його слів, зазначене питання не було вирішене.

«Це питання закопування грошей в землю», – наголосив нардеп.

Народний депутат наголосив, що наразі (із травня 2017 року) на рахунках Волинської ОДА зайшло 16 мільйонів 250 тисяч гривень держсубвенції, проте забудовнику перерахували близько півмільйона.

«Я вважаю, що це неправильно. Завжди можна знайти причину, чому щось не робиться. Я намагався переконати очільників області та забудовника, аби вони шукали компроміс. Моє завдання, як народного депутата, – це підтримати, пролобіювати, провести переговори та зустрічі. Завдання із залучення коштів на 27 школу я виконав. Я не думаю, що є велика проблема із закінченням будівельних робіт: будівельні роботи знаходяться на стадії завершення. Але тим не менше, кошти не перераховуються»,

Зі слів Ігоря Лапіна, якби депутати не відкликали 10 мільйонів гривень, то зараз на рахунку могло б бути 25 мільйонів гривень. «Можна було б тоді будівельні роботи завершити і перейти до монтажу», – наголосив народний депутат.

Ігор Лапін сподівається, що до кінця 2017 року будівництво школи завершать.

Вчора, в ефірі «Нова Волинь», говорили про пенсійну, судову та освітню реформи. А також актуальне для лучан – будівництво школи №27

Posted by Игорь Александрович Лапин on Mittwoch, 27. September 2017

 

Залишити відповідь