Гройсман пообіцяв знизити ціни на газ для населення

До 2020 року Україна перейде на повне забезпечення власним газом, тож його не доведеться купувати за валюту.

Про це сказав на зустрічі з трудовим колективом у складально-випробувальному цеху №3 заводу “Турбоатом” Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, – повідомляє Укрінформ.

“Такий завод, як “Турбоатом”, будує енергонезалежність України. У вас є повна можливість стати енергонезалежним підприємством, в тому числі від газу. До 2020 року ми повністю забезпечимо Україну власним газом. Не доведеться закуповувати газ за валюту”, – зазначив Гройсман.

Із його слів, відрадно, що завод “Турбоатом” має горизонт планування на 3 роки. “Це означає портфель замовлень на 3 роки. Тобто, люди будуть забезпечені роботою та зарплатою”, – додав Прем’єр.

“Ціна на газ для населення буде знижена, це я вам обіцяю”, – підкреслив Гройсман.

У даний момент в конференц-залі розпочалася нарада, на якій будуть підписані 3 угоди щодо постачання обладнання для енергетики України. Одна з угод – це програма участі між державним підприємством НАЕК “Енергоатом” і ПАТ “Турбоатом” з постачання обладнання для АЕС України на 5-річний період з 2018 по 2020 роки. Угоду підпишуть президент “Енергоатому” Юрій Недашковський та генеральний директор “Турбоатому” Віктор Суботін.

Крім того, буде підписано меморандум між Westinghause Electric і “Турбоатомом” за підтримки державного підприємства НАЕК “Енергоатом” про підвищення ефективності роботи обладнання й підвищення потужності діючих енергоблоків АЕС України. Підпишуть також і угоду про придбання обладнання для турбін К-330 Слов’янської ТЕС між ПАТ “Донбасенерго” і ПАТ “Турбоатом”.

Залишити відповідь