Заробітчанину зі Світязя «світить» довічне ув’язнення за жорстоке вбивство поляка

Житель села Світязь, який відсидів в Україні за вбивство жінки, жорстоко вбив поляка із села Курів Люблинського воєводства, завдавши йому 18 ударів ножем.

36-річний громадянин України жорстоко вбив 32-річного поляка – футболіста з місцевості Курів Пулавського повіту Люблинського воєводства, – інформує Польське радіо.

Після скоєного українець намагався виїхати з Польщі. Завдяки добре проведеній акції поліції, Сергія В. арештували. Йому загрожує довічне ув’язнення.

Ґжеґожа К. – воротаря місцевого футбольного клубу «Ґарбарня Курів» – вбивця кільканадцять разів вдарив ножем. Трагедія сталася у неділю вдосвіта, 17 вересня.

Поліція з’ясувала, що останньою особою, з якою бачили 32-річного поляка, був чоловік з України на ім’я Сергій. У ніч перед вбивством він та його жертва були в одному барі в Курові. За розповідями свідків, між чоловіками сталася сварка. На світанку вони покинули заклад і пішли додому. Як виявилося, вбивця пішов за своєю жертвою, дійшовши до однієї з вулиць, він завдав поляку численних ударів ножем, а потім забрав у нього гаманець та зник з місця події.

Тіло 32-річного поляка виявив випадковий перехожий. Чоловік лежав неподалік будинку, у якому мешкав. На тілі у нього були численні колоті рани. Крім того, вбивця викрав у нього гаманець з грошима та банківськими картками.

Українець намагався виїхати з Польщі. Поліція затримала його в автівці по дорозі до Дорогуська. Як з’ясувалося, Сергій В. вже відсидів 15 років у в’язниці в Україні за подібний важкий злочин.

Українець працював у Польщі помічником під час польових робіт. За вбивство з особливою жорстокісю злочинцю загрожує довічне позбавлення волі. Чоловік визнав свою вину.

Як повідомляє Район.Ковель, Сергій В. є уродженцем однієї зі східних областей України, а проживав у селі Світязь Шацького району. Влітку Сергій одружився зі світязянкою, в подружжя народилася дитина.

Українець працював у Польщі помічником під час польових робіт. Він вже відсидів 15 років у в’язниці в Україні за подібний важкий злочин.

Залишити відповідь