Волинські волонтери створили громадську організацію

Волинські волонтери створили нову громадську організацію під назвою «Княжий Мир».

Про це розповів волонтер та адвокат Василь Нагорний у Facebook.

«Засновнками ГО «Княжий Мир» виступив я та «тиха» волонтерка Ірина Адамюк. Мене ви ніби трохи знаєте. Про Ірину мало хто чув в ФБ, але її чудово знають бійці 51 бригади та, особливо, 14 бригади. Не любить вона публічності. Це її право. Можливо, допомагати так і треба: тихо і без галасу», – повідомив він.

Активісти організації займатимуться правовою допомогою бійцям, атовцям, родинам, волонтерам та всім, хто цього потребує.

«Тільки тепер це буде робитись в рамках статутної діяльності ГО. Так легше допомагати, звітуватись та шукати однодумців, партнерів, небайдужих громадян. Ми абсолютно аполітичні, ні від кого не залежимо, співпрацюємо з усіма, для кого слова: «справедливість», «рівність прав», «закон» – це не пусте місце. Маємо намір працювати і отримувати фінансування від власних проектів, заходів, благодійних внесків. Принципово не хочемо отримувати пільг, преференцій від державних інститутів у вигляді фінансування, пільг. Спробуємо працювати і без грантів, які також обмежують свободу дій», – наголосив адвокат та волонтер.

Василь Нагорний наголосив, що  завдання ГО полягає в тому, щоб навчити відстоювати себе, позбутись рабського мислення, а не просто вирішити проблему. «Залишаємо за собою право вирішувати кому і як допомагати», – резюмував він.

Знайти ГО можна за адресою: м.Луцьк проспект Волі, 6, перший поверх.

1 коментар

  1. Ігор сказав:

    Василь багатл зробив і робить для волинських бійців з війни.Хай счастить.Хай гоподь таким громадянам допомагає.

Залишити відповідь