На Волині призвали вже 115 чоловік на військову службу

Наразі на Волині призвали 115 чоловік із планових 200 на військову службу за контрактом.

Про це стало відомо під час розширеного засідання ради оборони області в п’ятницю, 22 вересня, під головуванням керівника патронатної служби облдержадміністрації Бориса Кондратюка.

Зі слів військового комісара обласного військомату Романа Кулика, найкращі результати продемонстрували Нововолинський, Володимир-Волинський військомати, виконавши план на 80 %.

У той же час, вкрай низький рівень виконання поставлених завдань у Камінь-Каширському, Ківерцівському та Шацькому військоматах – лише 23-25 %, – повідомили у відділф інформаційної політики облдержадміністрації.

Що ж стосується контрактної служби, то у вересні не відправили жодного бійця з Горохівського Локачинського, Маневицького, Камінь-Каширського, Старовижівського та Шацького районів. Окрім того, призов офіцерів запасу в Україні в цілому складає 3 тисячі чоловік, що втричі більше, ніж було у червні поточного року. Тому плановий показник для Волині становить 29 осіб, наразі призвали 18.

«Такий низький рівень виконання планових показників пов’язаний із відсутністю громадян за місцем прописки, їх переїздом за кордон, у багатьох є відстрочка тощо. Призивають чоловіків до 43 років, але в цьому віці вони вже мають цілий «букет» захворювань. Знаковим є те, що серед охочих піти на військову службу, чимало жінок», – повідомив Кулик.

«Це нове в нашій роботі. Свого часу формувалася категорія офіцерів запасу, куди потрапляли усі ті, хто не хотів служити в армії. Але нині ситуація змінилася докорінно і усі це мають розуміти. Практика 2014 року гірка: офіцери запасу показали в рази нижчий рівень підготовки, ніж у строковиків. Тому наше завдання – підготувати достойно цих людей, адже від них може залежати наше майбутнє. Розумію, що місяць був насичений, зокрема заходами по територіальній обороні, але звертаюся до голів районних державних адміністрацій та районний військоматів терміново виправити ситуацію та посилити військовий кадровий потенціал», – зазначив Борис Кондратюк.

Залишити відповідь