У Луцьку перейменували сквер Героїв Майдану

Сквер на честь Героїв Майдану за будівлею РАЦСу Луцька таки стане парком на честь Героїв Майдану і Небесного Легіону.

Таке рішення ухвалили учасники тематичного круглого столу, який відбувся сьогодні, 22 вересня, у Луцькій мерії, – пише Волинська правда.

Нагадаємо, що відповідне клопотання щодо зміни назви висловили рідні загиблих бійців АТО. До слова, активісти там вже висадили понад 70 іменних кленів на честь волинських бійців, які віддали свої життя за Україну.

Своєю чергою, комісія Луцькради з питань генерального планування, архітектури та благоустрою, ЖКГ, екології, транспорту та енергозбереження, за пропозицією її голови Андрія Козюривинесли це питання на обговорення тематичного круглого столу за участю міської комісії з впорядкування назв вулиць.

Один з ініціаторів висадки іменних дерев, а відтак і перейменування скверу, громадський діяч Володимир Бут-Гусаїм зауважив, що до Дня захисника України планується посадити ще кілька десятків дерев на честь загиблих захисників України.

А співкоординатор волонтерського руху «Меценати для солдата» Руслан Теліпський зачитав лист від матерів, вдів та дітей волиня, загиблих у неоголошеній війні на сході України, у якому вони закликають міську владу Луцька увіковічнити пам’ять Небесного Легіону у назві майбутнього парку.

Учасники круглого столу одноголосно ухвалили запропонувати сесії Луцькради перейменувати сквер Героїв Майдану за РАЦСом у парк Героїв Майдану і Небесного Легіону.

Залишити відповідь