Квітковий ринок із центру Луцька незабаром «виселять»

У Луцьку невдовзі перенесуть квітковий ринок із проспекті Волі до Волинської обласної філармонії.

Поблизу філармонії розмістять п’ять стаціонарних і три відкритого плану місця для торгівлі. Про це сказав начальник управління містобудування та архітектури Леонід Герасимюк 22 вересня під час засідання міськвиконкому, – пише Конкурент.

“Є згода всіх, і ми таким чином вирішили питання і зі скаргами мешканців, і з підприємцями”, – додав Леонід Герасимюк.

Він зазначив, що рішення винесено відповідно до меморандуму про співпрацю між виконавчим комітетом Луцької міської ради та суб’єктами господарювання, що здійснюють торгівлю квітами між будинками №№ 3-7 на пр-ті Волі в м. Луцьку від 16.08.2017, враховуючи звернення суб’єктів господарювання щодо розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на пр-ті Волі, 46, рекомендації засідання робочої групи управлінням містобудування та архітектури запропоновано внести зміни в комплексну схему розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на проспекті Волі в частині розміщення торговельних павільйонів.

Нагадаємо: раніше підприємцям продовжили термін до 10 жовтня, до якого вони мають “виселитись” зі скверу, що на проспекті Волі.

Залишити відповідь