Охорона праці на лісомисливських підприємствах Волині обійшлася майже в 4 мільйони гривень

Із початку 2017 року було на підпорядкованих підприємствах Волинського ОУЛМГ провели атестацію всіх інженерів з охорони праці. Витрати на охорону праці за перше півріччя 2017 року становили 3,7 мільйона гривень, що на 21 % більше, ніж минулого року.

Про це повідомили у прес-службі Волинського ОУЛМГ.

На приведення основних фондів у відповідність до вимог нормативно-правових актів з охорони праці витратили 1 мільйон 612 тисяч гривень, що становить 43 %. Також забезпечили працівників спеціальним одягом, взуттям та засобами індивідуального захисту відповідно до встановлених норм на суму 849 тисяч гривень (23 %).

Витрати на проведення цільового навчання з охорони праці працівників. організацію семінарів та оглядів-конкурсів із цих питань становлять 220 тисяч гривень (5,9 %), на усунення впливу на працівників небезпечних і шкідливих виробничих факторів та приведення їх рівнів на робочих місцях до вимог нормативно-правових актів з охорони праці витрачено 179 тисяч гривень (4,8 %), проведення атестації робочих місць на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці та аудиту з охорони праці, оформлення стендів, оснащення кабінетів, виставок, придбання необхідних нормативно-правових актів – 155 тисяч гривень (4,2 %), надання працівникам, зайнятим на роботах із шкідливими умовами праці, спеціального харчування, молока чи рівноцінних харчових продуктів, проведення обов’язкового попереднього, періодичного і позапланового медичного огляду працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із небезпечними чи шкідливими умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, та інші заходи з охорони праці затрачено 664 тисячі гривень (19 %).

У лісогосподарських підприємствах щоквартально проводяться семінари-наради для профілактики виробничого травматизму, покращення стану охорони праці, культури виробництва та належного дотримання виробничої та трудової дисципліни. Також постійними є відповідні перевірки та засідання обласної комісії адміністративно-громадського контролю за станом охорони праці.

Залишити відповідь