Зоопарк у Луцьку змінює графік роботи

Луцький зоопарк переходить на осінньо-зимовий графік. У зв’язку з цим графік роботи змінюється – з 10:00 до 18:00 щодня.

Про це сказано на офіційній сторінці закладу у Facebook.

«Просимо Вас враховувати, плануючи візити до Луцького зоопарку, що підприємство переходить на осінньо-зимовий графік у зв’язку зі зменшенням світлового дня. Отож, ми працюватимемо щодня, без свят та вихідних, але – з 10.00 до 18.00.  Вартість квитків наразі залишається незмінною 25 гривень за дитячий, 40 гривень за дорослий. При пред’явленні пенсійного чи студентського посвідчення – знижка, завдяки якій візит до нас обійдеться у 30 гривень», – йдеться в дописі.

Окрім того, зоопарк запрошує на екскурсії.

«Організованій групі відвідувачів передбачено знижки на вхідні квитки, якщо це неповнолітні – то один дорослий на 10 дітей проходить безоплатно. За умови попереднього запису можлива безкоштовна екскурсія, яку проводять наші співробітники: 0666145491 (Олена Олегівна), 0509913247 (Людмила Петрівна). Тож чекаємо усіх і кожного: насолодитися прогулянкою зоопарком, помилуватися нашим озелененням, потішитися спілкуванням із усіма нашими підопічними. Проводьмо осінь разом!» – резюмували у повідомленні.

Залишити відповідь