«Вранці того дня сусідові затиснуло ногу», – лучанка про ліфт, де днями трапилася трагедія

Мешканка будинку, у ліфті якого загинула молода матір, вважає, що під час ремонту ліфт доламали.

Про це розповіла пані Ірина у коментарі “Волинь24”.

“Ліфт цей ще 79-го року. Його і включали, і виключали. На початку липня нам сказали, що ліфт відслужив своє і потребує капітального ремонту”, – розповідає жінка.

Вона зазначає, що з цього приводу жителі будинку збирали кошти, на ремонт. Ліфт відремонтували частково за кошти Луцькради, а частково власними силами.

Нагадаємо: у вівторок, 12 вересня, на проспекті Молоді 27-річну жінку затиснуло між кабіною ліфта і шахтою. Вона загинула.

“З 2 по 12 серпня там робився ремонт. Після ремонту ліфт почав працювати набагато гірше. А у нас в під’їзді живе дуже багато дітей. Так от, коли шановний керівник “Волиньліфту” розказав, що ремонт був зроблений капітальний ремонт, згідно кошторису – це повна брехня! Ліфт після ремонту не просто застрягав. В останні дні перед трагедією – заходиш у ліфт, тиснеш кнопку, він їде, а двері не закриваються. Коли спускаєшся вниз, з 9 поверху, то десь до 6-го він просто падає, а не їде. Вже від 6-го поверху їде нормально. Між дверима, які закриваються на поверсі і дверима кабіни ліфта широка діра, сантиметрів 20-25. В мене таке враження, що за час ремонту його просто доламали. І ще одне. Мабуть, так трапилось і в день трагедії… Заходиш у ліфт, ще не натиснув кнопку, а він вже їде і швидко. І вранці того самого дня, сусіду ногу затиснуло ще”, – каже Ірина.

Напередодні трагедії жителі будинку телефонували в ЖЕК і у “Волиньліфт”, просили, щоб зробили щось із несправністю ліфта.

“Моя сусідка особисто в день трагедії телефонувала і просила, щоб ліфт вимкнули. Але реакції – нуль. Тільки казали, що його ремонтували і там все добре. І таких проблем до ремонту не було! Я незнаю на чому вони зекономили під час ремонту”, – обурюється Ірина.

Зауважимо, що поліція за фактом смерті жінки відкрила кримінальне провадження.

Залишити відповідь