У Луцьку демонтували ринок. ФОТО

У Луцьку знесли ринок на вулиці Львівській.

Станом на 14 вересня на місці ринку, де раніше кипіло життя, лише дерев’яні дошки, шматки пінопласту, шиферу, цегли та бруківки. Про торгові кіоски нагадують тільки бетонні фундаменти, які теж невдовзі розіб’ють, – пише «Волинь24».

Утім, на «Львівському» декілька підприємців й досі розбирають рештки павільйонів, котрі раніше приносили їм копійку в сімейний бюджет.

«Нам ніхто не давав альтернативи для роботи, ніякої перспективи для малого бізнесу. Ми збирали підписи проти знесення ринку, але дєньгі дєлают всьо. Ми просили сквер навпроти, щоб торгувати фруктами чи овочами, а нам не дозволили. Там рай для алкашей», – обурився один з підприємців ринку.

Чоловік додав, що міська влада пропонує у перспективі облаштувати торгові місця поблизу ринку «Львівський» за автопарковкою, проте, начебто, квадратний метр там коштуватиме 1000 доларів.

Ще одна лучанка додала, що завтра, 15 вересня, йде здавати посвідчення підприємця.

«Місця для роботи в мене немає, то чого я маю податки платити? Це нереально! Я буду сидіти вдома і державі платити за те, що вона мене «взула»?» – зазначила вона.

Нагадаємо: підприємці з ринку «Львівський» просили вирішити питання щодо їх «виселення» із земельної ділянки, яку нещодавно придбав забудовник Руслан Юзва.

Залишити відповідь